SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Tavolo, papirni stolnjak, 1,2 x 7 m, zelena
| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Italija |
Crafty woody, kraft štipaljke, srce, drvo, 4K
SB05, torba za blok 5, Paris Smile
Premium, sveska, 60 lista, La dolce vita – odaberite linijaturu
Cena od: 1.60 BAM
Odaberi opcije
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Ivy girl, gumice za kosu, maca, 3K
Outdoor, tricikl, dinosaurus, plavi
| Težina | 3.00 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 55.90 × 27.50 × 27.00 cm |
| Brend | Kengur |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828356697 |
| Boja | Plava |
| Dimenzije | 70 x 50 x 47 cm |
| Pol | Muški |
| Uzrast | 3-8 godina |
| Nosivost | Do 50 kg |
SB04, torba za blok 4, Minnie Mouse, Make it rainbows
| Brend | Best Buy |
|---|---|
| Licenca | Minnie Mouse |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828178558 |
| Dimenzije | 29 x 41.5 x 1.5 cm |
| Materijal | Poliester |
0
dana
00
sati
00
minuta
00
sekundi
Talent, torbica za patike sa sigurnosnim sistemom, T-Rex 1M
SB05, torba za blok 5, Paris Smile
Foamy, ranac predškolski, Fox
Talent, torbica za patike sa sigurnosnim sistemom, Let s play
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828177810 |
| Dimenzije | 42 x 34 cm |
| Materijal | Poliester |
0
dana
00
sati
00
minuta
00
sekundi
Brit 20, torbica, Shell
B32, pernica, Travel The World
Trolley, ranac sa točkićima, Spider-Man, Thwip
| Brend | Best Buy |
|---|---|
| Licenca | Spiderman |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828179906 |
| Dimenzije | 49 x 34 x 24 cm |
| Materijal | Poliester |
0
dana
00
sati
00
minuta
00
sekundi
Učitaj još proizvoda
Učitavanje...
