SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Talent, torbica za patike sa sigurnosnim sistemom, Let s play
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828177810 |
| Dimenzije | 42 x 34 cm |
| Materijal | Poliester |
Mini Cut, bušač, Jolly eva pena, 2.5cm, odaberite oblik
Cena od: 6.20 BAM
Odaberi opcije
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Varijacija | Bundeva, Detelina, Leptir, Mašna, Party, Pas, Patak, Srce, Zvezda |
|---|---|
| Aktuelni dizajn | Srce, Zvezda |
| Barkod | 8605028844494, 8605028844500, 8605028844517, 8605028844524, 8605028844531, 8605028844548, 8605028844555, 8605028844579, 8605028844586, 8605028844623, 8605028844630, 8605039784574, 8605039784604, 8605039784611, 8605039784628 |
| Brend | Junior |
| Jedinica mere | Komad |
Jolly Glitter Paper, papir sa šljokicama, A4, 250g, 10K, odaberite nijansu
Cena od: 5.60 BAM
Odaberi opcije
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Foamy, ranac predškolski, Fox
Outdoor, tricikl, dinosaurus, roze
51.90 BAM
| Težina | 3.00 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 55.90 × 27.50 × 27.00 cm |
| Brend | Kengur |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828356703 |
| Boja | Roze |
| Dimenzije | 70 x 50 x 47 cm |
| Pol | Ženski |
| Uzrast | 3-8 godina |
| Nosivost | Do 50 kg |
Helve 10, ručni držač za selotejp
| Brend | No brend |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039774315 |
Wax oil, uljani pastel, 12K
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Crafty woody, kraft dekoracija, jagode, drvo, 15K
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605000011111 |
