SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Mini Cut, bušač, Jolly eva pena, 2.5cm, odaberite oblik
Cena od: 6.20 BAM
Odaberi opcije
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Varijacija | Bundeva, Detelina, Leptir, Mašna, Party, Pas, Patak, Srce, Zvezda |
|---|---|
| Aktuelni dizajn | Srce, Zvezda |
| Barkod | 8605028844494, 8605028844500, 8605028844517, 8605028844524, 8605028844531, 8605028844548, 8605028844555, 8605028844579, 8605028844586, 8605028844623, 8605028844630, 8605039784574, 8605039784604, 8605039784611, 8605039784628 |
| Brend | Junior |
| Jedinica mere | Komad |
Yobo L, školska kreda, bijela, 100K
1.95 BAM
| Brend | Sazio |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Barkod | 8605028891283 |
| Porijeklo | Kina |
JP, pernica, teget 25
Alloy vehicle, igračka, metalni auto, miks
| Brend | Ozzo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Italy Bond, uvijač samoljepljivi, transparent, bijela, A4, 10K
3.60 BAM
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Set |
| Barkod | 8605028813865 |
| Porijeklo | Slovenija |
Mistral 20, kišobran, latica, dugi, 5 miks
| Težina | 0.33 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 83.80 × 12.50 × 5.30 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Mistral 20 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039736757 |
Pure essence, mirišljava sveća, 400g, miks
| Težina | 0.96 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 13.60 × 13.50 × 8.30 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Pure Essence |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828352927 |
