SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Sky Lantern, leteći balon, miks boja
6.40 BAM
| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | KOM |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605028889679 |
| Nasumični odabir | Da |
Yobo L, školska kreda, bijela, 100K
1.95 BAM
| Brend | Sazio |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Barkod | 8605028891283 |
| Porijeklo | Kina |
Big stick, svjećice, srebrno bijela, 12K sa držačima
| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Crafty woody, kraft štapići, miks, drvo, 80mm, 50K
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Mistral 20, kišobran, latica, dugi, 5 miks
| Težina | 0.33 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 83.80 × 12.50 × 5.30 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Mistral 20 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039736757 |
Carteira, dječji novčanik sa trakom, Unicorn love
| Brend | Play |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828176202 |
| Dimenzije | 14 x 9 x 5 cm |
| Materijal | Poliester |
Cross pet, kanap za igru , miks boja
3.95 BAM
| Brend | Takk |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828204622 |
