SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Pure essence, mirišljava sveća, 400g, miks
| Težina | 0.96 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 13.60 × 13.50 × 8.30 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Pure Essence |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828352927 |
Fashion set, set za pravljenje nakita, Rubber Band Beads
| Težina | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 40.00 × 4.00 × 40.00 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Fashion set |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828281739 |
