SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Outdoor, tricikl, dinosaurus, plavi
| Težina | 3.00 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 55.90 × 27.50 × 27.00 cm |
| Brend | Kengur |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828356697 |
| Boja | Plava |
| Dimenzije | 70 x 50 x 47 cm |
| Pol | Muški |
| Uzrast | 3-8 godina |
| Nosivost | Do 50 kg |
Tala, igračka, dinosaurus na navijanje
| Aktuelni dizajn | Dinosaurus |
|---|---|
| Brend | Statovac |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Pol | Muški |
| Barkod | 8600828010520 |
Clever, set za nakit, lubenica
| Brend | Ozzo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Crafty woody, kraft štapići, miks, drvo, 100mm, 80K
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| PDV | 20% |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605000011111 |
SmartCase W, futrola za laptop, 13,3 inch, tropik
| Brend | Empire |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Art Creation, vodena boja, set, pocket, 12K
| Brend | Royal Talens |
|---|---|
| Jedinica mjere | Set |
| Porijeklo | Holandija |
| Pol | Unisex |
| Barkod | 8712079408794 |
Norma 75, registrator, širi, žuta
1264 Drawing, blok za crtanje sa spiralom, A4, 180g, 50 lista
| Brend | Fabriano |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Italija |
Lumino, natpis, svijetleći, hello
| Brend | Takk |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Clever, set za nakit, banana
| Brend | Ozzo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
