SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Pure light, mirišljava sveća, 450g, miks
| Težina | 1.63 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 12.00 × 12.00 × 12.30 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Pure Light |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828352897 |
Heli stick, silikonski štapići, zlatna, 1.1x18cm, 6K
Crafty deco, kraft dugmići, cvjetići, 15mm, 20K
3.21 BAM
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605000011111 |
Ivory, etiketa, 32, 52.5 x 35, 100K, A4
Helve 10, ručni držač za selotejp
| Brend | No brend |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039774315 |
Crafty pearly, kraft perlice, fudbal, miks, 15K
Mistral 20, kišobran, latica, dugi, 5 miks
| Težina | 0.33 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 83.80 × 12.50 × 5.30 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Mistral 20 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039736757 |
Yala baby, lutka, set, YL1914E
| Brend | Ozzo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
