SVI PROIZVODI NA AKCIJI
SB05, torba za blok 5, Unicorn real
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828178572 |
| Dimenzije | 34 x 48 x 1.5 cm |
| Materijal | Poliester |
Happy baloons, vodeni baloni, miks
| Brend | Ozzo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Cross pet, činija za hranu, miks boja
5.96 BAM
| Brend | Takk |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828204592 |
Cristal L, lenjir, 20cm
| Brend | Sazio |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Barkod | 8605039706590 |
| Porijeklo | Srbija |
Alegria, LED lampa, slon, 25cm, miks
Exclusive 40, sveska PU korice, A4, dikto, 40 lista, Illusion
Cena od: 3.60 BAM3.10 BAM
Odaberi opcije
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Brend | Play |
|---|---|
| Linijatura | Dikto |
| Jedinica mjere | Komad |
| Format | A4 |
| Porijeklo | Kina |
| Varijacija | Bronzana, Ljubičasta, Roze, Svetlo plava, Tirkizna, Zelena |
| Barkod | 8600828005755 |
Outdoor, tricikl, dinosaurus, roze
51.90 BAM
| Težina | 3.00 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 55.90 × 27.50 × 27.00 cm |
| Brend | Kengur |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828356703 |
| Boja | Roze |
| Dimenzije | 70 x 50 x 47 cm |
| Pol | Ženski |
| Uzrast | 3-8 godina |
| Nosivost | Do 50 kg |
DIY, puzzle, mini 3D, kengur
| Brend | Ozzo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
