SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Tala, igračka, dinosaurus na navijanje
32.00 BAM
| Aktuelni dizajn | Dinosaurus |
|---|---|
| Brend | Statovac |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Pol | Muški |
| Barkod | 8600828010520 |
Fashion set, set za pravljenje nakita, Rubber Band Beads
| Težina | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 40.00 × 4.00 × 40.00 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Fashion set |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828281739 |
Heli stick, silikonski štapići, zlatna, 1.1x18cm, 6K
Tavolo, papirni stolnjak, 1,2 x 7 m, tamno plava
7.61 BAM
| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Italija |
Art Creation, gvaš, set, 8K, 8 x 12ml
18.70 BAM
| Brend | Royal Talens |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Holandija |
| Pol | Unisex |
| Barkod | 8712079312923 |
Electronic music, igračka, muzička igračka, pingvin, miks
12.14 BAM
| Brend | Ozzo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Talent, torbica za patike sa sigurnosnim sistemom, Let s play
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828177810 |
| Dimenzije | 42 x 34 cm |
| Materijal | Poliester |
Educate, edukativna knjiga za djecu, bonton
| Brend | Agato |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Indija |
