SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Case Fine 4, torbica za likovno, dječaci
Lippa, signir karmin, miks
1264 Drawing, blok za crtanje sa spiralom, A4, 180g, 50 lista
14.30 BAM
| Brend | Fabriano |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Italija |
Premium 50, sveska sa šljokicama, Minnie Mouse, A4, blanko, 50 lista
Enlo 5, fascikla pismo, A5, dječak
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Outdoor, tricikl, dinosaurus, roze
51.90 BAM
| Težina | 3.00 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 55.90 × 27.50 × 27.00 cm |
| Brend | Kengur |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828356703 |
| Boja | Roze |
| Dimenzije | 70 x 50 x 47 cm |
| Pol | Ženski |
| Uzrast | 3-8 godina |
| Nosivost | Do 50 kg |
