SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Easty fancy, dekorativna jaja, crno-zlatna, 6cm, miks
0.75 BAM
| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 53.20 × 37.90 × 0.17 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Easty fancy |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039756595 |
Heavy truck, igračka, kamion, set od tri
| Težina | 0.52 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 32.90 × 8.00 × 31.30 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Heavy truck |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828235992 |
Sozzle, slagalica, životinje, Jumbo, 48 dijelova
22.50 BAM
| Brend | Ozzo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Spiral candle, svjećica, srebrna, 16K sa držačima+ Happy birthday
2.80 BAM
| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Crafty ropy, kraft kanap, pamučni, miks, 4m, 6K
3.00 BAM
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| PDV | 20% |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605000011111 |
Electronic music, igračka, muzička igračka, pingvin, miks
| Brend | Ozzo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Star light 6, šljokice, puder, neon miks, 6K
Festo, baloni classic, crna, 50K
7.80 BAM
Foamy 10, predškolski ranac, Dog
44.00 BAM
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828179494 |
| Dimenzije | 21 x 9,5 x 30cm |
| Materijal | Eva pena |
Superb, ranac, Elite Eleven
Limo, ranac predškolski, Free Kick
SB05, torba za blok 5, djevojčica, Fashion, Shiny
Maxx, ranac anatomski, Girly shine
71.50 BAM
| Brend | Play |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828175816 |
| Dimenzije | 41 x 31 x 21 cm |
| Materijal | Poliester |
