SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Walala girl, lutka, set, 2167624
| Brend | Ozzo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Yala baby, lutka, beba, YL2320A
Rainbow pastel, set četkica, ravna i okrugla, 4K
Festo, baloni chrome, siva, 50K
| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Moka, šolja sa poklopcem, keramička, meda print, roze, 350ml
Foamy 10, predškolski ranac, Dog
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828179494 |
| Dimenzije | 21 x 9,5 x 30cm |
| Materijal | Eva pena |
Wood toy, igračka, drveni sat sa oblicima, 801
| Brend | Ozzo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Star light 50, šljokice, blister, puder-zvjezdice, zlatna, 50g
Educate, edukativna knjiga za djecu, gradska gužva
| Brend | Agato |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Indija |
Zeni, maska za spavanje, flamingo
B64, pernica prazna, Game
Talent, torbica za patike sa sigurnosnim sistemom, Paris Smile
Tico, ranac predškolski 3D, Minnie Mouse, Amazing
Maxx, ranac anatomski, Girly shine
| Brend | Play |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828175816 |
| Dimenzije | 41 x 31 x 21 cm |
| Materijal | Poliester |
0
dana
00
sati
00
minuta
00
sekundi
Maxx, ranac anatomski, Dark Play
Foamy 10, predškolski ranac, Dog
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828179494 |
| Dimenzije | 21 x 9,5 x 30cm |
| Materijal | Eva pena |
0
dana
00
sati
00
minuta
00
sekundi
Rivera 202, pernica, Football
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
0
dana
00
sati
00
minuta
00
sekundi
