SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Play at Home, igračka, svjetleća mikrotalasna sa zvukom
SB05, torba za blok 5, Paris Smile
Table, podloga za plastelin sa nožićem, 20x15cm
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Tavolo, papirni stolnjak, 1,2 x 7 m, tamno plava
7.61 BAM
| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Italija |
Pop brush Goya, četkica, okrugla, plava – odaberite veličinu
Cena od: 2.80 BAM
Odaberi opcije
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Dably, rezač, Cat Paw
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Jolly Glitter Paper, papir sa šljokicama, A4, 250g, 10K, odaberite nijansu
Cena od: 5.60 BAM
Odaberi opcije
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Outdoor, tricikl, dinosaurus, roze
51.90 BAM
| Težina | 3.00 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 55.90 × 27.50 × 27.00 cm |
| Brend | Kengur |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828356703 |
| Boja | Roze |
| Dimenzije | 70 x 50 x 47 cm |
| Pol | Ženski |
| Uzrast | 3-8 godina |
| Nosivost | Do 50 kg |
