SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Educate, edukativna knjiga za djecu, bonton
| Brend | Agato |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Indija |
Cross pet, držač vreća za otpad, miks boja
2.45 BAM
| Brend | Takk |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828204561 |
Exclusive 96, sveska, A4, karo, 96 lista, Unique
4.50 BAM
| Brend | Play |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Srbija |
Talent, torbica za patike sa sigurnosnim sistemom, Let s play
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828177810 |
| Dimenzije | 42 x 34 cm |
| Materijal | Poliester |
Style Trend, čaša sa cjevčicom, plastična, metalik, 710ml, miks
11.45 BAM
| Težina | 0.23 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 10.20 × 10.40 × 25.00 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Style Trend |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828163998 |
JP, pernica, teget 25
Big stick, svjećice, srebrno bijela, 12K sa držačima
| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Pure light, mirišljava sveća, 450g, miks
| Težina | 1.63 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 12.00 × 12.00 × 12.30 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Pure Light |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828352897 |
Candela, svjećica, jednorog
| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
DIY, puzzle, mini 3D, kengur
| Brend | Ozzo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
