SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Heli stick, silikonski štapići, 18cm, 6K, odaberite nijansu
Cena od: 2.09 BAM1.70 BAM
Odaberi opcije
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Varijacija | Miks boja, Srebrna, Transparentna, Zlatna |
|---|---|
| Barkod | 8605039776036, 8605039776043, 8605039776050, 8605039776067 |
| Boja | Miks, Srebrna, Transparentna, Zlatna |
| Brend | Junior |
| Jedinica mere | Komad |
Star model, igračka, bicikla, miks, 239
| Brend | Ozzo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Grander, igračka, sintisajzer, miks
| Brend | Ozzo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Table, podloga za plastelin sa nožićem, 20x15cm
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Track City, igračka, staza sa vozovima, 69K
| Težina | 1.77 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 61.90 × 10.60 × 42.30 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Track City |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828236333 |
Carteira, dječji novčanik sa trakom, Unicorn love
| Brend | Play |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828176202 |
| Dimenzije | 14 x 9 x 5 cm |
| Materijal | Poliester |
Sky Lantern, leteći balon, miks boja
6.40 BAM
| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | KOM |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605028889679 |
| Nasumični odabir | Da |
Sunrise, naočare sa futrolom, Rainbow
11.95 BAM
