SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Opal, planer tabla sa priborom za pisanje, Mojito
Pure light, mirišljava sveća, 450g, miks
| Težina | 1.63 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 12.00 × 12.00 × 12.30 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Pure Light |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828352897 |
Mistral 20, kišobran, latica, dugi, 5 miks
| Težina | 0.33 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 83.80 × 12.50 × 5.30 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Mistral 20 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039736757 |
Star light 6, šljokice, miks, 6K
5.80 BAM
Style Trend, čaša sa cjevčicom, plastična, metalik, 710ml, miks
11.45 BAM
| Težina | 0.23 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 10.20 × 10.40 × 25.00 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Style Trend |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828163998 |
MS, pečat RC-30, automatski, 30mm
| Brend | Spree |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Turska |
| Barkod | 8693238971062 |
B32, pernica, Travel The World
Sunrise, naočare sa futrolom, Cars
11.95 BAM
| Brend | No brend |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Aktuelni dizajn | Automobili |
| Barkod | 8600828053091 |
