SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Art Creation, vodena boja, set, pocket, 12K
29.50 BAM
| Brend | Royal Talens |
|---|---|
| Jedinica mjere | Set |
| Porijeklo | Holandija |
| Pol | Unisex |
| Barkod | 8712079408794 |
Dream magic cube, magična kocka, kišobran, miks
| Brend | Ozzo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
SmartCase W, futrola za laptop, 13,3 inch, tropik
17.00 BAM
| Brend | Empire |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
K-Block, kraft blok vellum, tačkasta, miks, 42K
Track City, igračka, staza sa vozovima, 69K
| Težina | 1.77 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 61.90 × 10.60 × 42.30 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Track City |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828236333 |
SB04, torba za blok 4, Spider-Man, Job for Spider-Man
| Brend | Best Buy |
|---|---|
| Licenca | Spiderman |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828178541 |
| Dimenzije | 29 x 41.5 x 1.5 cm |
| Materijal | Poliester |
