SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Crafty woody, kraft štapići, miks, drvo, 80mm, 50K
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Talent, torbica za patike sa sigurnosnim sistemom, T-Rex 1M
Track City, igračka, staza sa vozovima, 69K
| Težina | 1.77 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 61.90 × 10.60 × 42.30 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Track City |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828236333 |
B-109, hemijska olovka, crvena, 1mm, 50K
9.80 BAM
| Brend | Sazio |
|---|---|
| Jedinica mjere | Set |
| Barkod | 8605028892143 |
| Porijeklo | Kina |
Pure light, mirišljava sveća, 450g, miks
| Težina | 1.63 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 12.00 × 12.00 × 12.30 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Pure Light |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828352897 |
Sketch & toon, crtaći blok, Crvena zvezda, br. 5, 10 listova
| Nasumični odabir | Odabir motiva se odvija nasumičnim odabirom pri pakovanju |
|---|---|
| Brend | Best Buy |
| Licenca | Crvena zvezda |
| Jedinica mjere | Komad |
| Barkod | 8605028806171 |
| Porijeklo | Srbija |
Exclusive 96, sveska, A4, dikto, 96 lista, Unique
4.50 BAM
| Brend | Play |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Srbija |
Talent, torbica za patike sa sigurnosnim sistemom, Let s play
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828177810 |
| Dimenzije | 42 x 34 cm |
| Materijal | Poliester |
Aqua Stroke, četkica sa rezervoarom, ravna i okrugla, 3K
| Težina | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 42.30 × 40.10 × 0.14 cm |
| Brend | Junior |
| Model | Aqua Stroke |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828278326 |
