SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Twilight, gumica za brisanje, mala, neon, miks
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Aqua Stroke, četkica sa rezervoarom, ravna i okrugla, 3K
| Težina | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 42.30 × 40.10 × 0.14 cm |
| Brend | Junior |
| Model | Aqua Stroke |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828278326 |
Cristal L, lenjir, 20cm
| Brend | Sazio |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Barkod | 8605039706590 |
| Porijeklo | Srbija |
FRN2412, štafelaj, stoni, borovo drvo, plava
| Brend | Professional |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Turska |
Table, podloga za plastelin sa nožićem, 20x15cm
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
SB04, torba za blok 4, Minnie Mouse, Make it rainbows
| Brend | Best Buy |
|---|---|
| Licenca | Minnie Mouse |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828178558 |
| Dimenzije | 29 x 41.5 x 1.5 cm |
| Materijal | Poliester |
Tavolo, papirni stolnjak, 1,2 x 7 m, zelena
| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Italija |
Diamond, tehnička olovka, 0.5mm
3.10 BAM
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Barkod | 8605028859580 |
| Porijeklo | Kina |
Helve 10, ručni držač za selotejp
| Brend | No brend |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039774315 |
