SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Indice, blokčić, samoljepljiv, 20 lista, 3K, miks
| Brend | Biro Time |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Sydney, kofer, set 4 komada, ABS, ljubičasta
125.10 BAM
Chic liquid, hemijska olovka, avokado, miks
Track City, igračka, staza sa vozovima, 69K
| Težina | 1.77 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 61.90 × 10.60 × 42.30 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Track City |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828236333 |
Mistic, izbrisiva gel olovka, plava, 0.5mm, Ice cream
SB05, torba za blok 5, Unicorn real
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828178572 |
| Dimenzije | 34 x 48 x 1.5 cm |
| Materijal | Poliester |
Fino masa, masa za modelovanje, bijela, 500g
4.00 BAM
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Španija |
