SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Lanard, metalni kontejner, oldtajmer, plava
| Brend | Takk |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Fiesta pennanty, zastava, Peppa Pig
5007, šestar metalni, kutijica
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Sky Lantern, leteći balon, miks boja
| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | KOM |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605028889679 |
| Nasumični odabir | Da |
Outdoor, tricikl, dinosaurus, roze
| Težina | 3.00 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 55.90 × 27.50 × 27.00 cm |
| Brend | Kengur |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828356703 |
| Boja | Roze |
| Dimenzije | 70 x 50 x 47 cm |
| Pol | Ženski |
| Uzrast | 3-8 godina |
| Nosivost | Do 50 kg |
Crafty shapes, kraft oblici, vozila, miks, eva pjena, 8K
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| PDV | 20% |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605000011111 |
Planetoid, globus, 26cm, Green
Tune, slušalice, bubice, pas i sovica
Cross pet, držač vreća za otpad, miks boja
| Brend | Takk |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828204561 |
Fino masa, masa za modelovanje, bijela, 500g
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Španija |
