SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Oxford, fascikla sa gumom, 4cm, A4, djevojčice
| Brend | Play |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Sozzle, društvena igra, Ne ljuti se čovječe, 35x35cm
| Brend | Ozzo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Crafty eyes, kraft oči, 10mm, 50K
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| PDV | 20% |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605000011111 |
Maxx, ranac anatomski, Girly shine
| Brend | Play |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828175816 |
| Dimenzije | 41 x 31 x 21 cm |
| Materijal | Poliester |
Box, fascikla sa trakom, 40mm, A4, crvena
Pop spiral, akvarel blok sa spiralom, 135g, 60 lista, A3
Jolly Crepe Metallic Paper, krep papir, 50 x 200cm, odaberite nijansu
Odaberi opcije
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Rogers, uskršnja dekoracija, patuljak, roze, 41cm
Olimpia, kišobran, mali, plava, cvjetovi
| Brend | Esprit |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Pol | Unisex |
| Boja | Plava |
| Varijacija | Indigo plava |
| Barkod | 8600828048271 |
| Tip | Automatski |
| Prečnik | 95cm |
Ultra color, trouglasti flomasteri, 24K
Tico, ranac predškolski 3D, Minnie Mouse, Amazing
B64, pernica prazna, Game
Rivera 202, pernica, Football
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
0
dana
00
sati
00
minuta
00
sekundi
Maxx, ranac anatomski, Dark Play
Foamy 10, predškolski ranac, Dog
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828179494 |
| Dimenzije | 21 x 9,5 x 30cm |
| Materijal | Eva pena |
0
dana
00
sati
00
minuta
00
sekundi
Maxx, ranac anatomski, Girly shine
| Brend | Play |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828175816 |
| Dimenzije | 41 x 31 x 21 cm |
| Materijal | Poliester |
0
dana
00
sati
00
minuta
00
sekundi
