SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Mistic, izbrisiva gel olovka, plava, 0.5mm, Dino
| Aktuelni dizajn | Dinosaurus |
|---|---|
| Brend | Sazio |
| Jedinica mjere | Komad |
| Barkod | 8600828005281 |
| Porijeklo | Kina |
Pop spiral, akvarel blok sa spiralom, 135g, 60 lista, A3
Ultra color, trouglasti flomasteri, 24K
Toto, lenjir, Paw, 15cm
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Box, fascikla sa trakom, 40mm, A4, crvena
Roseta, gumica karmin, miks
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Barkod | 8600828005489 |
| Porijeklo | Kina |
Bamboo, dekorativna korpica, 19x15x25cm
Mini Cut, bušač, Jolly eva pena, 2.5cm, odaberite oblik
Cena od: 6.20 BAM5.45 BAM
Odaberi opcije
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Varijacija | Bundeva, Detelina, Leptir, Mašna, Party, Pas, Patak, Srce, Zvezda |
|---|---|
| Aktuelni dizajn | Srce, Zvezda |
| Barkod | 8605028844494, 8605028844500, 8605028844517, 8605028844524, 8605028844531, 8605028844548, 8605028844555, 8605028844579, 8605028844586, 8605028844623, 8605028844630, 8605039784574, 8605039784604, 8605039784611, 8605039784628 |
| Brend | Junior |
| Jedinica mere | Komad |
Anel, kutija za nakit, fioke, plava
Olimpia, kišobran, mali, plava, cvjetovi
| Brend | Esprit |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Pol | Unisex |
| Boja | Plava |
| Varijacija | Indigo plava |
| Barkod | 8600828048271 |
| Tip | Automatski |
| Prečnik | 95cm |
Talent, torbica za patike sa sigurnosnim sistemom, Paris Smile
Maxx, ranac anatomski, Dark Play
Maxx, ranac anatomski, Girly shine
| Brend | Play |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828175816 |
| Dimenzije | 41 x 31 x 21 cm |
| Materijal | Poliester |
0
dana
00
sati
00
minuta
00
sekundi
Rivera 202, pernica, Football
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
0
dana
00
sati
00
minuta
00
sekundi
Foamy 10, predškolski ranac, Dog
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828179494 |
| Dimenzije | 21 x 9,5 x 30cm |
| Materijal | Eva pena |
0
dana
00
sati
00
minuta
00
sekundi
