SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Victory, pehar, fudbaler, 18 cm
Cubitos 20, kalkulator, transparent, miks
Talent, torbica za patike sa sigurnosnim sistemom, T-Rex 1M
Rivera 207, pernica, Military
Fino masa, masa za modelovanje, bijela, 500g
4.00 BAM
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Španija |
Talent, torbica za patike sa sigurnosnim sistemom, Let s play
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828177810 |
| Dimenzije | 42 x 34 cm |
| Materijal | Poliester |
Case Fine 4, torbica za likovno, djevojčice
SB05, torba za blok 5, Unicorn real
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828178572 |
| Dimenzije | 34 x 48 x 1.5 cm |
| Materijal | Poliester |
0
dana
00
sati
00
minuta
00
sekundi
Rivera 207, pernica, Military
SB05, torba za blok 5, Paris Smile
Rivera 190, pernica, Bow
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
0
dana
00
sati
00
minuta
00
sekundi
Brit 20, torbica, Shell
SB04, torba za blok 4, Spider-Man, Job for Spider-Man
| Brend | Best Buy |
|---|---|
| Licenca | Spiderman |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828178541 |
| Dimenzije | 29 x 41.5 x 1.5 cm |
| Materijal | Poliester |
0
dana
00
sati
00
minuta
00
sekundi
Carteira, dječji novčanik sa trakom, Unicorn love
| Brend | Play |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828176202 |
| Dimenzije | 14 x 9 x 5 cm |
| Materijal | Poliester |
0
dana
00
sati
00
minuta
00
sekundi
Učitaj još proizvoda
Učitavanje...
