SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Cross pet, kanap za igru , miks boja
| Brend | Takk |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828204622 |
Crafty woody, kraft dekoracija, pčelice, drvo, 6K
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| PDV | 20% |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605000011111 |
Outdoor, tricikl, dinosaurus, plavi
| Težina | 3.00 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 55.90 × 27.50 × 27.00 cm |
| Brend | Kengur |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828356697 |
| Boja | Plava |
| Dimenzije | 70 x 50 x 47 cm |
| Pol | Muški |
| Uzrast | 3-8 godina |
| Nosivost | Do 50 kg |
SB05, torba za blok 5, djevojčica, Fashion, Shiny
Trixie, bočice za putovanje, 100ml, 3K
| Brend | Empire |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Flowy baby, flašica za vodu, plastična, 350ml, miks, dječak
| Težina | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 9.50 × 8.30 × 17.50 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Flowy baby |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828278395 |
Clever, set za nakit, lubenica
| Brend | Ozzo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Ivory, etiketa, 16, 105 x 37,125, 100K, A4
Planetoid, globus, 26cm, Green
Clever, set za nakit, banana
| Brend | Ozzo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
