SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Crafty masky, papirna maska, leptir
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828104717 |
Mini Cut, bušač, Jolly eva pena, 2.5cm, odaberite oblik
Cena od: 6.20 BAM
Odaberi opcije
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Varijacija | Bundeva, Detelina, Leptir, Mašna, Party, Pas, Patak, Srce, Zvezda |
|---|---|
| Aktuelni dizajn | Srce, Zvezda |
| Barkod | 8605028844494, 8605028844500, 8605028844517, 8605028844524, 8605028844531, 8605028844548, 8605028844555, 8605028844579, 8605028844586, 8605028844623, 8605028844630, 8605039784574, 8605039784604, 8605039784611, 8605039784628 |
| Brend | Junior |
| Jedinica mere | Komad |
Art Creation, vodena boja, set, pocket, 12K
29.50 BAM
| Brend | Royal Talens |
|---|---|
| Jedinica mjere | Set |
| Porijeklo | Holandija |
| Pol | Unisex |
| Barkod | 8712079408794 |
K-Block, kraft blok vellum, tačkasta, miks, 42K
Correct, korektor sa četkicom, 9ml
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Pico, ilustrovana knjiga sa puzlama, Crvenkapa
8.20 BAM
| Brend | Agato |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Indija |
Track City, igračka, staza sa vozovima, 69K
| Težina | 1.77 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 61.90 × 10.60 × 42.30 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Track City |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828236333 |
Trolley, ranac sa točkićima, Spider-Man, Thwip
| Brend | Best Buy |
|---|---|
| Licenca | Spiderman |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828179906 |
| Dimenzije | 49 x 34 x 24 cm |
| Materijal | Poliester |
