SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Tavolo, papirni stolnjak, 1,2 x 7 m, tamno plava
7.61 BAM
| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Italija |
Italy Bond, uvijač samoljepljivi, transparent, bijela, A4, 10K
3.60 BAM
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Set |
| Barkod | 8605028813865 |
| Porijeklo | Slovenija |
Tavolo, papirni stolnjak, 1,2 x 7 m, zelena
| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Italija |
Animal masky, maska od eva pjene, panda
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605000011111 |
TickTale, budilnik, 12cm, crna
23.90 BAM
Educate, edukativna knjiga za djecu, bonton
| Brend | Agato |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Indija |
Cross pet, teniska loptica sa trakom, miks boja
3.95 BAM
| Brend | Takk |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828204530 |
Heli stick, silikonski štapići, 18cm, 6K, odaberite nijansu
Cena od: 2.09 BAM1.70 BAM
Odaberi opcije
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Varijacija | Miks boja, Srebrna, Transparentna, Zlatna |
|---|---|
| Barkod | 8605039776036, 8605039776043, 8605039776050, 8605039776067 |
| Boja | Miks, Srebrna, Transparentna, Zlatna |
| Brend | Junior |
| Jedinica mere | Komad |
Talent, torbica za patike sa sigurnosnim sistemom, T-Rex 1M
Trolley, ranac sa točkićima, Spider-Man, Thwip
| Brend | Best Buy |
|---|---|
| Licenca | Spiderman |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828179906 |
| Dimenzije | 49 x 34 x 24 cm |
| Materijal | Poliester |
0
dana
00
sati
00
minuta
00
sekundi
SB05, torba za blok 5, Paris Smile
Foamy, ranac predškolski, Fox
B32, pernica, Travel The World
Talent, torbica za patike sa sigurnosnim sistemom, Let s play
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828177810 |
| Dimenzije | 42 x 34 cm |
| Materijal | Poliester |
0
dana
00
sati
00
minuta
00
sekundi
SB05, torba za blok 5, Unicorn real
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828178572 |
| Dimenzije | 34 x 48 x 1.5 cm |
| Materijal | Poliester |
0
dana
00
sati
00
minuta
00
sekundi
SB04, torba za blok 4, Spider-Man, Job for Spider-Man
| Brend | Best Buy |
|---|---|
| Licenca | Spiderman |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828178541 |
| Dimenzije | 29 x 41.5 x 1.5 cm |
| Materijal | Poliester |
0
dana
00
sati
00
minuta
00
sekundi
Učitaj još proizvoda
Učitavanje...
