SVI PROIZVODI NA AKCIJI
Crafty shapes, kraft oblici, vozila, miks, eva pjena, 8K
3.80 BAM
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| PDV | 20% |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605000011111 |
Victory, pehar, fudbaler, 18 cm
Mini Cut, bušač, Jolly eva pena, 2.5cm, odaberite oblik
Cena od: 6.20 BAM5.30 BAM
Odaberi opcije
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Varijacija | Bundeva, Detelina, Leptir, Mašna, Party, Pas, Patak, Srce, Zvezda |
|---|---|
| Aktuelni dizajn | Srce, Zvezda |
| Barkod | 8605028844494, 8605028844500, 8605028844517, 8605028844524, 8605028844531, 8605028844548, 8605028844555, 8605028844579, 8605028844586, 8605028844623, 8605028844630, 8605039784574, 8605039784604, 8605039784611, 8605039784628 |
| Brend | Junior |
| Jedinica mere | Komad |
Alegria, LED lampa, slon, 25cm, miks
Outdoor, tricikl, dinosaurus, roze
| Težina | 3.00 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 55.90 × 27.50 × 27.00 cm |
| Brend | Kengur |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828356703 |
| Boja | Roze |
| Dimenzije | 70 x 50 x 47 cm |
| Pol | Ženski |
| Uzrast | 3-8 godina |
| Nosivost | Do 50 kg |
K-Block, kraft blok vellum, tačkasta, miks, 42K
Tavolo, papirni stolnjak, 1,2 x 7 m, tamno plava
8.60 BAM
| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Italija |
Heli stick 11, silikonski štapići, miks, 1.1x18cm, 6K
Brit 20, torbica, Shell
SB05, torba za blok 5, Paris Smile
JP, pernica, teget 25
Rivera 207, pernica, Military
Rivera 190, pernica, Bow
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
0
dana
00
sati
00
minuta
00
sekundi
SB05, torba za blok 5, Unicorn real
| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828178572 |
| Dimenzije | 34 x 48 x 1.5 cm |
| Materijal | Poliester |
0
dana
00
sati
00
minuta
00
sekundi
SB04, torba za blok 4, Spider-Man, Job for Spider-Man
| Brend | Best Buy |
|---|---|
| Licenca | Spiderman |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828178541 |
| Dimenzije | 29 x 41.5 x 1.5 cm |
| Materijal | Poliester |
0
dana
00
sati
00
minuta
00
sekundi
Carteira, dječji novčanik sa trakom, Unicorn love
| Brend | Play |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828176202 |
| Dimenzije | 14 x 9 x 5 cm |
| Materijal | Poliester |
0
dana
00
sati
00
minuta
00
sekundi
Talent, torbica za patike sa sigurnosnim sistemom, T-Rex 1M
Trolley, ranac sa točkićima, Spider-Man, Thwip
| Brend | Best Buy |
|---|---|
| Licenca | Spiderman |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828179906 |
| Dimenzije | 49 x 34 x 24 cm |
| Materijal | Poliester |
0
dana
00
sati
00
minuta
00
sekundi
Učitaj još proizvoda
Učitavanje...
