Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
Pokloni / Spomenari i notesi
Prikaz 1–12 od 14 rezultataSorted by popularity
Piso, notes, Uki Q, A6
2.50 BAM
Piso, notes, Uki Q, A5
4.00 BAM
Fashion set, dnevnik sa ključem i hemijskom olovkom, jednorog
8.80 BAM
| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828059789 |
| Materijal | Sastav označen na pakovanju |
| Pol | Ženski |
Personal, spomenar, šljokice
13.60 BAM
Fashion set, kreativni set, jednorog
12.00 BAM
| Težina | 0.24 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 18.30 × 15.20 × 2.80 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Fashion set |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828203861 |
Noti trend, blokčić sa spiralom, guma, miks
10.71 BAM
| Težina | 0.23 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 45.80 × 0.30 × 46.60 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Noti trend |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828187185 |
Noti trend, blokčić sa spiralom, 3D kolači, miks
10.71 BAM
| Težina | 0.28 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 21.60 × 11.60 × 2.80 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Noti trend |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828187215 |
Fashion set, dnevnik sa setom pribora, psi
10.49 BAM
| Težina | 0.22 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 21.20 × 23.80 × 4.00 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Fashion set |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828203977 |
Fashion set, dnevnik sa setom pribora, Minnie Mouse
12.00 BAM
| Težina | 0.23 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 49.20 × 44.20 × 0.92 cm |
| Brend | Best Buy |
| Licenca | Minnie |
| Model | Fashion set |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828204042 |
Fashion set, dnevnik sa hemijskom olovkom, psi
6.10 BAM
| Težina | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 19.60 × 15.10 × 3.30 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Fashion set |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828203908 |
Fashion set, kreativni set, psi
12.00 BAM
| Težina | 0.24 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 44.50 × 34.60 × 0.47 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Fashion set |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828204011 |
Magical, spomenar, plišani, šapica
7.90 BAM