Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
Prikaz svih 2 rezultataSorted by popularity
| Težina | 0.31 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 7.60 × 22.00 × 26.50 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Romantic Merry |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828237361 |
| Težina | 0.28 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 7.00 × 21.80 × 26.80 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Romantic Merry |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828237347 |
Još nemate račun?
Napravi račun