Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
Sazio Neo / Page 5
Prikaz 49–60 od 166 rezultataSorted by popularity
Spiner X20, šestar sa olovkom, pvc, miks
1.30 BAM
| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 38.00 × 30.50 × 0.10 cm |
| Brend | Sazio Neo |
| Model | Spiner X20 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039707634 |
Spiner X10, šestar sa minom, pvc, miks
1.30 BAM
| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 29.50 × 28.50 × 0.11 cm |
| Brend | Sazio Neo |
| Model | Spiner X10 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039707627 |