Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
Pokloni / Flašice i kutije za užinu
Prikaz 1–12 od 33 rezultataSorted by popularity
H2O, flašica za vodu, plastična, transparent, 500ml
7.30 BAM
Odaberi opcije
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Wai, flašica za vodu, plastična, glitter, 550ml, miks
17.11 BAM
Odaberi opcije
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Brend | Play |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| PDV | 20% |
| Porijeklo | Kina |
| Pol | Ženski |
| Varijacija | Fearless, Mermaid water, Sorry not sorry – glitter, Sorry not sorry – roze |
| Barkod | 8600828007926 |
Refresh, flašica za vodu, plastična, summer, 650ml
14.10 BAM
Odaberi opcije
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Brend | Play |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| PDV | 20% |
| Porijeklo | Kina |
| Pol | Ženski |
| Varijacija | Animal print, Palm tree, Pineapple, Watermelon |
| Barkod | 8600828007940 |
Refresh, flašica za vodu, plastična, linije, 650ml
14.10 BAM
Odaberi opcije
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
| Brend | Play |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| PDV | 20% |
| Porijeklo | Kina |
| Pol | Ženski |
| Varijacija | Girl you are going places, Happy Hour, I love you, She had a cocktail |
| Barkod | 8600828007957 |
Hydro, flašica za vodu, aluminijumska, Sergej Pajić, 500ml
12.20 BAM
| Brend | Best Buy |
|---|---|
| Licenca | Sergej Pajić |
| Jedinica mjere | Komad |
| PDV | 20% |
| Porijeklo | Kina |
| Pol | Muški |
| Barkod | 8600828006165 |
Wai Trend, flašica za vodu, plastična, 550ml, miks, DW
17.11 BAM
| Brend | Takk |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Flowy Class, flašica za vodu, plastična, 350ml, Paris smile
3.00 BAM
| Brend | Takk |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Foody Class, kutija za užinu, plastična, 550ml, Game
4.00 BAM
| Brend | Takk |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
Flowy baby, flašica za vodu, plastična, 350ml, miks Limo, djevojčice
7.20 BAM
| Težina | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 10.10 × 8.70 × 17.50 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Flowy baby |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828165244 |
Flowy baby, flašica za vodu, plastična, 350ml, miks, Limo, dječaci
7.20 BAM
| Težina | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 10.20 × 9.40 × 17.50 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Flowy baby |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828165237 |