Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
Škola / Školski pribor / Makazice i šestari
Prikaz 1–12 od 16 rezultataSorted by popularity
Rollo, šestar sa minom, PVC kutijica, miks
2.50 BAM
| Nasumični odabir | Odabir motiva se odvija nasumičnim odabirom pri pakovanju |
|---|---|
| Brend | Sazio |
| Jedinica mjere | Komad |
| Barkod | 8605039758261 |
| Porijeklo | Kina |
7007, šestar metalni, kutijica
8.30 BAM
Odaberi opcije
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
4000, šestar metalni, kutijica
3.30 BAM
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Barkod | 8605028809981 |
| Porijeklo | Kina |
7003, šestar metalni sa dodatkom, kutijica
10.40 BAM
| Brend | Junior |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Barkod | 8605028857647 |
| Porijeklo | Kina |
Spiner X20, šestar sa olovkom, pvc, miks
1.30 BAM
| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 38.00 × 30.50 × 0.10 cm |
| Brend | Sazio Neo |
| Model | Spiner X20 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039707634 |
Spiner X10, šestar sa minom, pvc, miks
1.30 BAM
| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 29.50 × 28.50 × 0.11 cm |
| Brend | Sazio Neo |
| Model | Spiner X10 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039707627 |
180, šestar sa minom, metalni, miks
16.01 BAM
Study SY150, šestar sa tehničkom, Maped
5.41 BAM
| Težina | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 14.10 × 6.00 × 2.30 cm |
| Brend | No Statovac |
| Model | Study SY150 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Francuska |
| Barkod | 3154141194306 |