Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
Evia girl, šnala, srce
1.70 BAM
Evia girl, šnala, mašna, roze
3.30 BAM
Evia girl, šnala, mašna, pastel roze
4.90 BAM
Evia girl, šnalice, pufna, miks, 6K
3.30 BAM
Vivian girl, set šnalica i gumice, miks, 18K
3.30 BAM
| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 13.60 × 10.20 × 2.50 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Vivian girl |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828228482 |
Vivian girl, set šnalica i gumica, 4K
3.30 BAM
| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 9.90 × 9.50 × 2.00 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Vivian girl |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828228390 |