Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
“Cross glass, lupa, crna” je dodano u vašu korpu. Vidi korpu
Pokloni / Page 13
Prikaz 145–156 od 545 rezultataSorted by popularity
KR neon, privjesak, ime, Dijana
4.00 BAM
| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| PDV | 20% |
| Porijeklo | Kina |
| Pol | Ženski |
| Varijacija | Ljubičasta |
| Barkod | 8605039763913 |
KR neon, privjesak, ime, Dragana
4.00 BAM
Tripplo, šolja, staklena, Sergej Pajić, 350ml
9.90 BAM
| Brend | Best Buy |
|---|---|
| Licenca | Sergej Pajić |
| Jedinica mjere | Komad |
| PDV | 20% |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828006066 |
Valter, ram za fotografiju, drvo, bijela, 20x25cm
17.11 BAM
| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| PDV | 20% |
| Porijeklo | Kina |
| Boja | Transparentna |
| Varijacija | Transparentna |
| Barkod | 8600828010841 |
Styler, četka za kosu, Selfie girl
8.20 BAM
Styler, četka za kosu, Anja
8.20 BAM
Naomi lady, set lančić i par minđuša, srce
4.90 BAM
| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 10.70 × 8.30 × 1.80 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Naomi lady |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828225696 |
Toby exclussive, šolja, keramička, pink
9.70 BAM
| Težina | 0.37 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 10.20 × 12.50 × 10.50 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Toby exclussive |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828211279 |
Lunar 12, globus, roze 12,5cm
28.00 BAM
Evia girl, šnalice, mašna, 3K
2.50 BAM