Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
Vita, ram za fotografiju, siva, 13x18cm
4.80 BAM| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| PDV | 20% |
| Porijeklo | Kina |
| Varijacija | Siva |
| Barkod | 8600828010742 |
Styler, četka za kosu, Miona
8.20 BAM| Brend | Festa |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| PDV | 20% |
| Porijeklo | Kina |
| Pol | Ženski |
| Varijacija | Roze |
| Barkod | 8600828026316 |
Style Trend, čaša sa cjevčicom, plastična, metalik, 710ml, miks
19.31 BAM| Težina | 0.23 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 10.20 × 10.40 × 25.00 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Style Trend |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828163998 |
Lucy, šolja, poruka, miks
7.90 BAM| Težina | 0.28 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 48.00 × 2.21 × 57.00 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Lucy |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828247582 |
Lavine, čaša sa cjevčicom, plastična, metalik, 600 ml, miks
19.60 BAM| Težina | 0.27 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 54.50 × 65.00 × 0.62 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Lavine |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828042002 |
Lavine, čaša sa cjevčicom, plastična, jednorog, 400 ml, miks
11.70 BAM| Težina | 0.24 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 8.10 × 8.00 × 28.30 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Lavine |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828041906 |
Flowy baby, flašica za vodu, plastična, 350ml, miks Limo, djevojčice
7.20 BAM| Težina | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 10.10 × 8.70 × 17.50 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Flowy baby |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828165244 |
Flowy baby, flašica za vodu, plastična, 350ml, miks, Limo, dječaci
7.20 BAM| Težina | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 10.20 × 9.40 × 17.50 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Flowy baby |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828165237 |
Flowy baby, flašica za vodu, plastična, 350ml, miks, dječak
Original price was: 7.20 BAM.6.40 BAMCurrent price is: 6.40 BAM.| Težina | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 9.50 × 8.30 × 17.50 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Flowy baby |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828278395 |
0
dana
00
sati
00
minuta
00
sekundi
Witty Halloween, rajf, krila i rogovi
5.41 BAM| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 48.00 × 31.60 × 0.25 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Witty Halloween |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828033857 |
Lara lady, lančić, zlatna
3.30 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 11.20 × 8.20 × 1.30 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Lara lady |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828225610 |
Lara lady, lančić, srce
3.30 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 11.00 × 8.30 × 0.80 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Lara lady |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828225627 |