Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
Pokloni / Šolje, čaše i činije
Prikaz 1–12 od 13 rezultataSorted by popularity
Tripplo, šolja, staklena, Sergej Pajić, 350ml
9.90 BAM
| Brend | Best Buy |
|---|---|
| Licenca | Sergej Pajić |
| Jedinica mjere | Komad |
| PDV | 20% |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828006066 |
Toby exclussive, šolja, keramička, pink
9.70 BAM
| Težina | 0.37 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 10.20 × 12.50 × 10.50 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Toby exclussive |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828211279 |
Style Trend, čaša sa cjevčicom, plastična, metalik, 710ml, miks
19.31 BAM
| Težina | 0.23 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 10.20 × 10.40 × 25.00 cm |
| Brend | Takk |
| Model | Style Trend |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828163998 |
Lucy, šolja, poruka, miks
7.90 BAM
Huge, šolja, keramička, Super dad
11.81 BAM
Betty, šolja, keramička, love
9.20 BAM