Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
- Ne možete dodati "Apex 10, fascikla sa gumom, A4, Crvena zvezda" u vašu korpu jer proizvoda trenutno nemamo na zalihi.
Fruity Tix, lijepak u tubi, mirišljav, miks, 45ml
2.20 BAM
| Težina | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 2.50 × 4.40 × 12.80 cm |
| Brend | Junior |
| Model | Fruity Tix |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828335265 |
Timetable, planer sa markerom, A4
5.41 BAM
Stick Tix, lijepak u stiku, 25g
1.80 BAM
Sketch bag, kesa za blok, Mickey Mouse, br. 5
1.21 BAM
| Težina | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 1.00 × 24.50 × 4.63 cm |
| Brend | Best Buy |
| Licenca | Mickey |
| Model | Sketch bag |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605028846108 |
Kali, školski set, Kengur, 3K
8.90 BAM
Funny clay, masa za oblikovanje, miks, 160g, 4K
2.40 BAM
| Težina | 0.19 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 43.90 × 31.20 × 0.48 cm |
| Brend | Junior |
| Model | Funny clay |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Turska |
| Barkod | 8605039734081 |
Cores P, korektor u olovci, 4 ml
0.70 BAM
1001, šestar metalni, u foliji
1.80 BAM