Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
Premia, ukrasna kesa, Spider-Man, JH
6.80 BAM| Težina | 0.29 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 48.10 × 54.70 × 1.80 cm |
| Brend | Best Buy |
| Licenca | Spiderman |
| Model | Premia |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828119124 |
Premia, ukrasna kesa, Minnie Mouse, XXXL
7.70 BAM| Težina | 0.28 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 72.10 × 49.20 × 1.30 cm |
| Brend | Best Buy |
| Licenca | Minnie |
| Model | Premia |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828119001 |
Premia, ukrasna kesa, Crvena zvezda, B
1.30 BAM| Težina | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33.30 × 12.70 × 2.30 cm |
| Brend | Best Buy |
| Licenca | Crvena zvezda |
| Model | Premia |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605028815739 |
Mistic, izbrisiva gel olovka, plava, 0.5mm, Coca cola
3.10 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 13.40 × 2.00 × 1.00 cm |
| Brend | Best Buy |
| Licenca | Coca Cola |
| Model | Mistic |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828063809 |
Mistic, izbrisiva gel olovka, plava, 0.5mm, Chupa Chups
3.10 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 40.00 × 0.06 × 40.00 cm |
| Brend | Best Buy |
| Licenca | Chupa Chups |
| Model | Mistic |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828276193 |
Sketch bag, kesa za blok, Mickey Mouse, br. 5
1.21 BAM| Težina | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 1.00 × 24.50 × 4.63 cm |
| Brend | Best Buy |
| Licenca | Mickey |
| Model | Sketch bag |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605028846108 |
Mistic, izbrisiva gel olovka, Spider-man, plava, 0.5mm
3.10 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 13.80 × 1.90 × 1.80 cm |
| Brend | Best Buy |
| Licenca | Spiderman |
| Model | Mistic |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828068934 |
Mistic, izbrisiva gel olovka, Minnie Mouse, plava, 0.5mm
3.10 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 13.60 × 2.20 × 2.30 cm |
| Brend | Best Buy |
| Licenca | Minnie |
| Model | Mistic |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828068941 |
Griper, hemijska olovka, Spider-Man, plava
1.10 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 14.00 × 0.70 × 0.70 cm |
| Brend | Best Buy |
| Licenca | Spiderman |
| Model | Griper |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039723757 |
Escolar sticky, samoljepljivi blokčići, Spider-man, 5K
5.00 BAM| Težina | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 41.70 × 21.70 × 0.33 cm |
| Brend | Best Buy |
| Licenca | Spiderman |
| Model | Escolar sticky |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828275721 |
Escolar sticky, samoljepljivi blokčići, Coca Cola, 2K
2.70 BAM| Težina | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 24.90 × 23.10 × 0.15 cm |
| Brend | Best Buy |
| Licenca | Coca Cola |
| Model | Escolar sticky |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828276148 |
Escolar sticky, samoljepljivi bločkići, Chupa Chups, 2K
2.70 BAM| Težina | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 25.10 × 23.10 × 0.15 cm |
| Brend | Best Buy |
| Licenca | Chupa Chups |
| Model | Escolar sticky |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828276186 |