Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
Snap, fascikla pismo, A5, zelena
0.90 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 16.50 × 22.40 × 0.80 cm |
| Brend | Biro Time |
| Model | Snap |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Turska |
| Barkod | 8600828067715 |
Snap, fascikla pismo, A5, plava
0.90 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 15.30 × 21.00 × 0.80 cm |
| Brend | Biro Time |
| Model | Snap |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Turska |
| Barkod | 8600828067722 |
Snap, fascikla pismo, A5, crvena
0.90 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 16.60 × 22.40 × 0.80 cm |
| Brend | Biro Time |
| Model | Snap |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Turska |
| Barkod | 8600828067746 |
Sapphire, kancelarijske štipaljke, 25mm, 10K, Mojito
5.90 BAM| Težina | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 2.60 × 7.60 × 12.30 cm |
| Brend | Biro Time |
| Model | Sapphire |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828283528 |
Sapphire, kancelarijske štipaljke, 25mm, 10K, Bloom
5.90 BAM| Težina | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 2.50 × 7.60 × 12.30 cm |
| Brend | Biro Time |
| Model | Sapphire |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828283511 |
Revoke, obilježivač, samoljepljiv, 8×20 lista, jednorog
2.20 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 12.70 × 5.30 × 0.80 cm |
| Brend | Biro Time |
| Model | Revoke |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828274861 |
Planner shopping, mapa za planiranje i ataše tabla, shopping, 12,5x21cm, 48 list
8.80 BAM| Težina | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 20.90 × 12.70 × 1.80 cm |
| Brend | Biro Time |
| Model | Planner shopping |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Turska |
| Barkod | 8600828169099 |
Peridom, gumirani držač selotejpa, Mojito
10.60 BAM| Težina | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 6.60 × 12.90 × 7.50 cm |
| Brend | Biro Time |
| Model | Peridom |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828283948 |
Peridom, gumirani držač selotejpa, Bloom
10.60 BAM| Težina | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 6.50 × 12.70 × 7.50 cm |
| Brend | Biro Time |
| Model | Peridom |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828283931 |
Opal, planer tabla sa priborom za pisanje, Mojito
12.40 BAM| Težina | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 28.10 × 20.70 × 1.30 cm |
| Brend | Biro Time |
| Model | Opal |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828283665 |
Obsidian, heftalica, mini, Mojito
6.29 BAM| Težina | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 3.60 × 6.70 × 5.30 cm |
| Brend | Biro Time |
| Model | Obsidian |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828283849 |
Obsidian, heftalica, mini, Bloom
6.29 BAM| Težina | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 3.10 × 6.70 × 5.30 cm |
| Brend | Biro Time |
| Model | Obsidian |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828283832 |