Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
Minicard, čestitka, Best wishes, miks
0.80 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 7.90 × 6.10 × 2.30 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Minicard |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828166296 |
Lux, čestitka, novogodišnja, miks
2.50 BAM| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 30.10 × 0.18 × 18.40 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Lux |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828166326 |
Lux, čestitka sa prozorom, novogodišnja, miks
2.30 BAM| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 32.80 × 17.60 × 0.13 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Lux |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828072603 |
Lux MS, čestitka, Love, miks
2.20 BAM| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 18.30 × 13.30 × 1.00 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Lux MS |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828166364 |
Lux MS, čestitka, Everyday, miks
2.20 BAM| Težina | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 19.70 × 14.00 × 0.80 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Lux MS |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828319302 |
Lux MS, čestitka, 1st birthday, miks
2.20 BAM| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 18.10 × 13.30 × 0.50 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Lux MS |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828166234 |
Lux ME, čestitka, Wedding, eng, miks
2.20 BAM| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 18.10 × 13.30 × 0.80 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Lux ME |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828165909 |
Lux ME, čestitka, Love, eng, miks
2.20 BAM| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 18.10 × 13.50 × 0.80 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Lux ME |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828165930 |
Lux ME, čestitka, Everyday, eng, miks
2.20 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 18.10 × 13.30 × 1.00 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Lux ME |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828165923 |
Lux ME, čestitka, 18th birthday, eng, miks
2.20 BAM| Težina | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 19.50 × 14.00 × 0.40 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Lux ME |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828319272 |
Lux ME, čestitka, 1st birthday, eng, miks
2.20 BAM| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 18.00 × 13.30 × 0.80 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Lux ME |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828165862 |
Loot, koverta za novac, miks
1.30 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 10.20 × 21.70 × 0.50 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Loot |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039719934 |