Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
KR30, privjesak, novčanik, fancy, miks
6.00 BAM| Težina | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 50.50 × 31.00 × 0.11 cm |
| Brend | Festa |
| Model | KR30 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828066923 |
KR20, privjesak, novčanik, fashion, miks
4.70 BAM| Težina | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33.00 × 21.00 × 0.19 cm |
| Brend | Festa |
| Model | KR20 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039730984 |
KR10, privjesak, traka, šljokice, miks
4.00 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35.00 × 30.00 × 0.09 cm |
| Brend | Festa |
| Model | KR10 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828066879 |
KR10, privjesak, poruke, miks
4.00 BAM| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 39.50 × 26.00 × 0.09 cm |
| Brend | Festa |
| Model | KR10 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828066862 |
Grasso, mašna, 13cm, miks, floral
1.21 BAM| Težina | 0.00 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 8.30 × 7.80 × 5.00 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Grasso |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Italija |
| Barkod | 8600828119452 |
Witty, rajf, irvas
4.10 BAM| Težina | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 39.00 × 35.00 × 0.54 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Witty |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039720312 |
Whisper, uskršnja dekoracija, ovca, bijela, 17cm
16.89 BAM| Težina | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 51.00 × 37.00 × 0.77 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Whisper |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828059789 |
Rogers, uskršnja dekoracija, pile, plava, 24cm
11.40 BAM| Težina | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 57.00 × 29.50 × 0.77 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Rogers |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828059352 |
Rogers, uskršnja dekoracija, patuljak, roze, 34cm
20.50 BAM| Težina | 0.10 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 60.50 × 32.50 × 1.08 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Rogers |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828059345 |
Piter, uskršnja dekoracija, zeka koji leži, 38x16cm
46.50 BAM| Težina | 0.43 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 68.00 × 43.00 × 6.13 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Piter |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828057068 |
Piter, uskršnja dekoracija , zeka koji leži, 35x16cm
46.50 BAM| Težina | 0.31 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 57.50 × 38.70 × 4.50 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Piter |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828057051 |
Eggy, uskršnja dekoracija, drvena, cvijet, 20cm
12.40 BAM| Težina | 0.18 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 45.00 × 45.00 × 0.80 cm |
| Brend | Festa |
| Model | Eggy |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828055958 |