Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
Tuffy, sunđer za bijelu tablu, Possibilites
2.00 BAM| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 6.30 × 11.30 × 2.30 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Tuffy |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828290267 |
Glow dark, svjetleća narukvica, miks
3.21 BAM| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 27.20 × 6.60 × 1.50 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Glow dark |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828149800 |
Glow dark, narukvica, leptir, miks
3.21 BAM| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 27.30 × 6.70 × 1.00 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Glow dark |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828149848 |
Regle, lenjir, 30cm, metalni
2.00 BAM| Težina | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 33.20 × 3.80 × 0.50 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Regle |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828187666 |
Toby exclussive, šolja, keramička, pink
9.70 BAM| Težina | 0.37 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 10.20 × 12.50 × 10.50 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Toby exclussive |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828211279 |
Trendy, novčanik, životinjski motiv, miks
13.40 BAM| Težina | 0.16 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 19.70 × 10.40 × 3.30 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Trendy |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828184276 |
Trendy, novčanik, životinje, miks
13.40 BAM| Težina | 0.17 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 19.70 × 10.40 × 3.30 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Trendy |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828184269 |
Trendy, novčanik, kroko, miks
13.40 BAM| Težina | 0.17 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 19.80 × 10.40 × 3.30 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Trendy |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828184252 |
Trendy, novčanik, jednobojni, miks
13.40 BAM| Težina | 0.17 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 10.60 × 20.40 × 3.80 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Trendy |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039736405 |
Superstar 120, kišobran, pastel, kratki, 6 miks
16.50 BAM| Težina | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 24.50 × 6.40 × 5.50 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Superstar 120 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828184436 |
Popping, hemijska olovka, meda
3.21 BAM| Težina | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 73.30 × 39.60 × 0.08 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Popping |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828153098 |
Pixi grand, gumica, Mermaid
3.70 BAM| Težina | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 5.10 × 7.90 × 11.00 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Pixi grand |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 6971123984338 |