Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
Prikaz svih 4 rezultataSorted by popularity
| Težina | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 14.10 × 6.00 × 2.30 cm |
| Brend | No Statovac |
| Model | Study SY150 |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Francuska |
| Barkod | 3154141194306 |
| Težina | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 13.90 × 6.00 × 2.30 cm |
| Brend | No Statovac |
| Model | Study Stop Lead |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Francuska |
| Barkod | 3154141951107 |
| Težina | 0.10 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 36.40 × 12.70 × 1.80 cm |
| Brend | No Statovac |
| Model | Geometric |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 3154142427670 |
| Težina | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 23.10 × 12.40 × 1.00 cm |
| Brend | No Statovac |
| Model | Flex mini |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Francuska |
| Barkod | 3154142440693 |
Još nemate račun?
Napravi račun