Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
Prikaz svih 2 rezultataSorted by popularity
| Težina | 0.23 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 45.80 × 0.30 × 46.60 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Noti trend |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828187185 |
| Težina | 0.28 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 21.60 × 11.60 × 2.80 cm |
| Brend | No brend |
| Model | Noti trend |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828187215 |
Još nemate račun?
Napravi račun