Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
Fashion set, set za pravljenje narukvica, Friendship
28.50 BAM| Težina | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 40.00 × 4.00 × 40.00 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Fashion set |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828281722 |
Fashion set, set za pravljenje nakita, Rubber Band Beads
Original price was: 19.60 BAM.17.20 BAMCurrent price is: 17.20 BAM.| Težina | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 40.00 × 4.00 × 40.00 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Fashion set |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828281739 |
0
dana
00
sati
00
minuta
00
sekundi
Fashion make up, šminka za djevojčice, set 20 u 1
17.40 BAM| Težina | 0.28 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 2.50 × 16.40 × 22.30 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Fashion make up |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828231406 |
Fashion make up, šminka za djevojčice, set 2 u 1
25.00 BAM| Težina | 0.32 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 3.70 × 23.90 × 17.50 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Fashion make up |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828231413 |
Farmer truck, igračka, traktor, crveni
14.70 BAM| Težina | 0.21 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 16.80 × 10.00 × 11.80 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Farmer truck |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828236241 |
Farmer truck, igračka, traktor sa prikolicom, veliki
18.10 BAM| Težina | 0.32 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 98.60 × 36.30 × 1.43 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Farmer truck |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828236265 |
Fanxin, rubikova kocka, set, 3K
27.00 BAM| Težina | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 7.20 × 10.00 × 27.00 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Fanxin |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828133922 |
Dream castle, lutka, set sa igračkama, dvorac, 4336135
14.91 BAM| Težina | 0.26 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 7.30 × 23.70 × 24.50 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Dream castle |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828234674 |
DIY Beads, set za šminkanje, za djevojčice, 2 u 1
17.80 BAM| Težina | 0.27 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 4.10 × 24.20 × 12.50 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | DIY Beads |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828231383 |
Cube, rubikova kocka, 400
7.90 BAM| Težina | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 17.80 × 11.50 × 5.50 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Cube |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828108234 |
Convoy series, igračka, set vozila,crvena
12.60 BAM| Težina | 0.28 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 9.10 × 23.20 × 11.00 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Convoy series |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828236081 |
Convoy series, igračka, set autića,plava
12.60 BAM| Težina | 0.21 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 9.00 × 23.30 × 11.30 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Convoy series |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828236050 |