Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
Yala baby, lutka, beba, YL2320A
17.11 BAM| Težina | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 20.60 × 10.10 × 7.30 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Yala baby |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828132383 |
WLL, igračka, kofer, ljubimci
9.10 BAM| Težina | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 7.30 × 9.70 × 14.80 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | WLL |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828233578 |
Unicorn shop,lutka, set lutkica i poslastičara
29.50 BAM| Težina | 0.42 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 9.50 × 34.70 × 24.50 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Unicorn shop |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828234643 |
Unicorn shop,lutka, set lutkica i skuter
29.50 BAM| Težina | 0.40 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 8.70 × 34.80 × 24.80 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Unicorn shop |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828234636 |
Unicorn shop, lutka, set lutkica i jednorog
16.80 BAM| Težina | 0.17 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 5.90 × 25.90 × 16.00 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Unicorn shop |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828234629 |
Track City, igračka, staza sa vozovima, 69K
Original price was: 65.50 BAM.58.20 BAMCurrent price is: 58.20 BAM.| Težina | 1.77 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 61.90 × 10.60 × 42.30 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Track City |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828236333 |
0
dana
00
sati
00
minuta
00
sekundi
Torsion, igračka, antistres igračka za prste
5.90 BAM| Težina | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 13.00 × 9.20 × 2.30 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Torsion |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828233516 |
TJ, igračka, tabla za pisanje, 3 u 1
88.00 BAM| Težina | 2.21 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 67.30 × 45.40 × 10.27 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | TJ |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828204226 |
ST, privezak, 3D knjiga na rasklapanje, mini košarkaški teren
10.60 BAM| Težina | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 6.00 × 14.30 × 10.30 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | ST |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828233387 |
ST, privezak, 3D knjiga na rasklapanje, mini dvorac
10.60 BAM| Težina | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 5.90 × 14.10 × 10.30 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | ST |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828233394 |
ST, privezak, 3D knjiga na rasklapanje, mini fudbalski stadion
10.60 BAM| Težina | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 5.90 × 14.40 × 10.30 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | ST |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828233370 |
Squeezy unicorn, gumena igračka, jednorog
2.90 BAM| Težina | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 44.20 × 32.90 × 0.54 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Squeezy unicorn |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828221148 |