Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
Squeezy space, gumena igračka, astronaut
3.10 BAM
| Težina | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 16.90 × 11.10 × 3.80 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Squeezy space |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828221131 |
Squeezy antistress, gumena igračka, kugla 8
6.40 BAM
| Težina | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 6.50 × 6.90 × 6.50 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Squeezy antistress |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828221179 |
Smart card, edukativna igra, memorija, brojevi, 36 dijelova
13.00 BAM
| Težina | 0.29 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 6.40 × 17.50 × 24.30 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Smart card |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828214799 |
Rush, staza sa autićima, dino, 410
55.00 BAM
Racing car, igračka, trkački motori motociklista
12.40 BAM
| Težina | 0.21 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 10.20 × 19.70 × 17.00 cm |
| Brend | Ozzo |
| Model | Racing car |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828235985 |
Poopsie, lutka, set, 4073334
60.00 BAM
Poopsie, lutka, set, 2251207
55.00 BAM