Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
A-One, set hemijskih olovaka, miks, 0.7mm, 25K
7.20 BAM| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Indija |
Arrow, set hemijskih olovaka, plava, miks, 0.7mm, 20K
7.90 BAM| Brend | Sazio Neo |
|---|---|
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Indija |
Zero, hemijska olovka, plava, 0.7mm
0.60 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 13.60 × 1.50 × 1.00 cm |
| Brend | Sazio Neo |
| Model | Zero |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039712843 |
Triple, hemijska olovka, plava, 0.7mm
0.66 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 12.80 × 1.40 × 1.00 cm |
| Brend | Sazio Neo |
| Model | Triple |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8605039733046 |
Oceans, hemijska olovka, plava, 0.7mm
0.75 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 15.00 × 1.50 × 1.00 cm |
| Brend | Sazio Neo |
| Model | Oceans |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828118424 |
Mistic, izbrisiva gel olovka, plava, 0.5mm, Unicorn
2.30 BAM| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 56.50 × 0.08 × 49.50 cm |
| Brend | Sazio Neo |
| Model | Mistic |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828068873 |
Mistic, izbrisiva gel olovka, plava, 0.5mm, Sweet animals
2.50 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 16.20 × 3.10 × 1.50 cm |
| Brend | Sazio Neo |
| Model | Mistic |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828161338 |
Mistic, izbrisiva gel olovka, plava, 0.5mm, Make up
2.50 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 15.70 × 1.90 × 1.50 cm |
| Brend | Sazio Neo |
| Model | Mistic |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828161307 |