Kupovina preko 50 BAM? Mi plaćamo isporuku!
Mistic, izbrisiva gel olovka, plava, 0.5mm, Ice cream
2.50 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 15.70 × 1.90 × 1.30 cm |
| Brend | Sazio Neo |
| Model | Mistic |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828161277 |
Mistic, izbrisiva gel olovka, plava, 0.5mm, Football premier
2.50 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 13.30 × 2.00 × 2.30 cm |
| Brend | Sazio Neo |
| Model | Mistic |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828161376 |
Mistic, izbrisiva gel olovka, plava, 0.5mm, Dino
2.50 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 13.60 × 1.80 × 1.80 cm |
| Brend | Sazio Neo |
| Model | Mistic |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828068910 |
Mistic, izbrisiva gel olovka, plava, 0.5mm, Cool sport
2.50 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 13.90 × 1.90 × 1.80 cm |
| Brend | Sazio Neo |
| Model | Mistic |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828161369 |
Macy, hemijske olovke sa dekoracijom, Unicorn, miks
5.70 BAM| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 20.00 × 5.50 × 4.30 cm |
| Brend | Sazio Neo |
| Model | Macy |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828277626 |
Luz, hemijska olovka, meda, miks
3.10 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 19.60 × 2.40 × 2.30 cm |
| Brend | Sazio Neo |
| Model | Luz |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828167095 |
Incolla, blokčić za poruke, samolepljiv, neon, miks
4.40 BAM| Težina | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26.10 × 17.10 × 1.00 cm |
| Brend | Sazio Neo |
| Model | Incolla |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Turska |
| Barkod | 8600828186898 |
Incolla, blokčić za poruke, samolepljiv, miks
7.30 BAM| Težina | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35.10 × 22.60 × 1.00 cm |
| Brend | Sazio Neo |
| Model | Incolla |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Turska |
| Barkod | 8600828186874 |
Hone, tehnička olovka, 0.5mm, Cats
2.00 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 16.70 × 2.10 × 1.80 cm |
| Brend | Sazio Neo |
| Model | Hone |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828161444 |
Grand, grafitna olovka sa svjetlucavom kuglom, HB
2.09 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 17.60 × 1.70 × 0.50 cm |
| Brend | Sazio Neo |
| Model | Grand |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828208569 |
Grand, grafitna olovka sa privjeskom, pastel, HB
2.30 BAM| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 16.90 × 2.70 × 1.00 cm |
| Brend | Sazio Neo |
| Model | Grand |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828208538 |
Goommy plush, pernica, miks
11.40 BAM| Težina | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26.30 × 11.50 × 7.80 cm |
| Brend | Sazio Neo |
| Model | Goommy plush |
| Jedinica mjere | Komad |
| Porijeklo | Kina |
| Barkod | 8600828220080 |